لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز: روزنامه الکترونیک تایمز نوشت:دولت کره جنوبی ازاین پروژه پشتیبانی خواهد کرد و فعالیت برای این پروژه را از هفته گذشته آغاز کرده است.

نمایشگر 11k رزولوشن بسیار بالای 2250 پیکسل در هر اینچ را ارائه خواهد کرد.برای مقایسه می توان به صفحه نمایش بی نظیر آیفون 6 پلاس اشاره کرد که دارای تراکم پیکسلی 401 است،پس می بینید که در اینجا با یک جهش بزرگ رو به رو هستیم.

با کیفیت ترین صفحه نمایش سامسونگ

حال این سوال پیش می آید که آیا سامسونگ قصد تولید صفحه نمایش 11k را فقط برای گوشی های هوشمند در نظر دارد و یا اینکه آن را برای هر صفحه نمایش دیگری تولید خواهد کرد؟در توضیح سودمندی صفحه نمایش با این رزولوشن بالا می توان به این نکته اشاره کرد زمانی که تراکم پیکسل ها تا این حد بالا می رود، صفحه نمایش اثری 3 بعدی را برای کاربر ایجاد می کند.

طبق تاریخ بازار 3D، صفحه نمایش های 3 بعدی به صورت خاص مورد توجه عموم کاربران قرار ندارد.

مسئول ارشد صفحه نمایش سامسونگ در مورد مفید واقع شدن و هدف از این رزولوشن بالا اعلام کرد: ما امید داریم تا از این نوع تکنولوژی در المپیک چین رونمایی کنیم. هرچند برخی افراد ممکن است تصور کنند که این یک ارتقا بی دلیل و غیر ضروری است، اما این کار می تواند پایه ای جدید برای تکنولوژی صفحه نمایش های کره باشد.

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال