لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز: مصاحبه شبکه تلویزیونس RT با سخنگوی یکی از "گروه های هک داعش" در مورد نفوذ به حساب های کاربری و سایت های داعش بسیار جالب است، سخنگوی این گروه که به شرط ناشناس ماندن و تغییر صدایش حاضر به مصاحبه شده بود گفت: ما دسترسی به بیش از صد سایت و بیش از 55 هزار حساب کاربری داعشی ها در توییتر را مسدود کرده ایم.

بیشتر کار شبکه استخدام کنندگان داعشی ها در ترکیه را که هواداران را به سوریه اعزام می کرد مختل کردیم. گروه هکرها به نام "Ghost Security" در سایت خود به همه کاربران امکان درج گزارش هایی درباره عملیات داعش ها می دهد همچنین ویدئوهای زیادی پیرامون عملیات های ضد بشری داعشی ها و تبلیغات آنها نیز می توانند دریافت کنند.

هک هزاران حساب کاربری داعشی

سخنگوی این گروه هکمی گوید دیدن این ویدئوها وحشتناک و از لحاظ روانی طاقت فرسا است اما عزم آنها برای مبارزه با داعشی ها را محکم تر می سازد. یادآور می شود شبه نظامیان عضو گروه موسوم به داعش از فناوری های امروزی برای رواج ایده های ضد بشری خود استفاده کرده و از جمله از طریق شبکه های اجتماعی نفر استخدام می کنند. تبلیغات شدید در شبکه های اجتماعی از جمله دلایل موفقیت داعش است.

داعش پس از آنکه اراضی پهناوری را در شمال و شرق سوریه و شمال و غرب عراق به تصرف خود در آورد، روز 29 ژوئن سال گذشته تشکیل خلافت اسلامی در این نواحی به رهبری سرکرده خود را اعلام کرد. این گروه وحشی و بیرحم که در حال گسترش فعالیت خود در دیگر کشور ها بویژه لیبی، مصر ، افغانستان، یمن، تونس و نیجریه بوده و در دیگر نقاط جهان از جمله کشور های اروپایی عملیات تروریستی اجرا می کند، یکی از بزرگترین معضلات فعلی در دنیا می باشد.

داعش بطور منظم کافران(مسیحیان، خبرنگاران، خارجیان و نظامیان) را به اشکال دردمنشانه اعدام کرده و ویدئوهای آنرا در اینترنت منتشر می کند. این بخشی از مصاحبه تلویزیون RT با این سخنگوی گروه هکران می باشد.

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال