لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز: سرهنگ اصغر باقریان رئیس پلیس فتا غرب استان تهران با اعلام این گفت، به تازگی آسیب پذیری هایی در نسخه های مختلف سیستم عامل  ویندوز شناسایی شده است که کار هکر ها را برای ورود غیر مجاز به سیستم های رایانه ای راحت می کند.

ورود راحت هکر ها به سیستم عامل های به روز نشده

باقریان با بیان اینکه آپدیت هایی که هر از چند گاهی شرکت میکروسافت برای پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز ارائه می دهد، می تواند در ازبین بردن این حفره های امنیتی بسیار مفید و موثر باشد افزود: برخی از کاربران از برزورسانی سیستم عامل رایانه خود غافل شده و در اثر همین کم توجهی دچار مشکلات بزرگی می شوند.

این مقام انتظامی ادامه داد:سرعت پایین اینترنت و هزینه بالا اینترنت یکی از عواملی است که رغبت کاربران برای بروز رسانی سیستم عامل رایانه های شخصی را کاهش می دهد.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران در پایان گفت:اما در هر صورت کاربران باید توجه داشته باشند که اگر سیستم عامل خود را بروز رسانی نکنند بیشتر از دیگران در معرض حمله هکرها خواهند بود چراکه اکثر کاربران از نسخه های کرک شده آنتی ویروس ها استفاده می کنند و این آنتی ویروس ها نیز هیچ تضمینی برای آلوده نشدن سیستم شما ارائه نمی دهند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال