لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز:  آیا تابه حال به این فکر کرده اید که بتوانید از کامپیوتر خود تصاویری را به اینستاگرام ارسال کنید؟ روش هایی برای این کار وجود دارد، اما بیشتر آن ها اشکالاتی دارند. به هر حال اگر به استفاده از اینستاگرام از کامپیوتر اصرار دارید ادامه مطلب را از دست ندهید.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

در ابتدا برای باز کردن یک حساب کاربری اینستاگرام احتیاج دارید که از برنامه اصلی در یک گوشی هوشمند یا تبلت استفاده کنید – می توانید از یک شبیه ساز اندروید در کامپیوتر خود نیز استفاده کنید.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

نرم افزار BlueStacks

یک راه برای اجرا کردن برنامه های مخصوص اندروید در کامپیوتر، استفاده از نرم افزار BlueStacks است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که برنامه های موردعلاقه تان را در مرورگر اینترنت و در کامپیوتر به صورت تمام صفحه اجرا کنید. پس می توانید به کمک این نرم افزار و باز کردن برنامه ی اینستاگرام یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

BlueStacks یک شبیه ساز است. می توانید آن را امتحان کنید اما برخی معتقدند که غیر قابل پیش بینی بوده و کار کردن با آن صبر می طلبد. به هرحال این نرم افزار مجانی است!

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

راه دیگر استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر – که بتوان با آن اکانت جدید هم ایجاد کرد – استفاده از برنامه ی InstaPic، در ویندوز ۸ است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید می توانید پیدایش کنید.

متأسفانه این یکی فقط در ویندوز ۸ قابل استفاده است.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

یک گزینه ی دیگر که استفاده از آن زیاد پیشنهاد نمی شود. گزارش های زیادی مبنی بر غیرفعال شدن هشتگ هایی که از این برنامه ارسال می شوند و حتی مسدود شدن حساب های کاربران دریافت شده. این یکی ارزش ریسک  را ندارد.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

روش چهارم استفاده از latergram.me است. با استفاده از این وب سایت شما می توانید عکس هایتان را آپلود کرده و برای ارسال پست ها به صورت خودکار برنامه ریزی کنید، سپس این تصاویر به گوشی تان ارسال خواهد شد.

در این روش شما همچنان به گوشی خود نیاز دارید. این برنامه در زمانی که تعیین کرده اید یک یادآور به گوشی تان ارسال می کند؛ بنابراین برای کامل کردن پروسه ی ارسال پست جدید همچنان به یک دستگاه گوشی نیاز دارید. همچنین این برنامه به علت باگ های موجودش در آی تیونز ۲.۵ ستاره گرفته است.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

به نظر می رسد که این یکی گزینه ی خوبی باشد، مخصوصاً اگر بیشتر از یک حساب اینستاگرام داشته باشید و یا بخواهید ارسال پست ها را از قبل برنامه ریزی کنید.

می توانید از کامپیوتر خود به ارسال عکس ها بپردازید یا برایشان زمانی مشخص کنید تا بعداً ارسال شوند. بعداً هم لازم نیست مثل برنامه ی latergram.me عمل ارسال را به صورت دستی انجام دهید. بعد از ثبت نام دیگر لازم نیست یک گوشی هوشمند را دوباره لمس کنید.

Schedugram.am را می توانید به مدت ۷ روز به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن باید مبلغی را به صورت ماهیانه پرداخت کنید.

توجه کنید که هیچ یک از این برنامه ها به اینستاگرام وابسته نیستند و هیچ تأیید یا گواهی از اینستاگرام نیز ندارند. پس بدانید هیچ تضمینی برای مسدود نشدن حساب کاربری ایسنتاگرامتان در صورت استفاده از این برنامه ها وجود ندارد.

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال