لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

چند توصیه حیاتی برای افزایش  طول عمر باتری های آی پد

شگفت انگیز: محصولاتی هستند که با وجود باتری با ظرفیت بالا، عملکرد چندان مناسبی ندارند و در واقع مصرف بسیار زیادی دارند اما دستگاه هایی نیز هستند که استفاده از باتری آن ها بهینه است و می توانند مدت نسبتا زیادی دوام بیاورند.

مي توان گفت همیشه هم میزان مصرف باتری و طول عمر آن مربوط به شرایط سخت افزاری نیست و گاها برخی موضوعات نرم افزاری نیز باعث افزایش مصرف باتری می شوند.

در این گزارش 5 روش را به شما آموزش مي دهيم که با به کارگيري آنها مي توانيد طول عمر باتري آي پد را به صورت چشمگيري افزايش دهيد.

گام 1

دقت کنید که آی پد شما از آخرین نسخه از سیستم عامل iOS استفاده کند زیرا در نسخه های جدید شرایط مدیریت باتری بهتری اعمال می شود.

گام 2

در مواردی که سیگنال های ضعیفی از شبکه های مخابراتی وجود دارد (در مکان های دور از دسترس) دستگاه تمام تلاش خود را می کند تا بلکه ارتباط قوی تری را بیابد که این خود باعث مصرف بیش از حد باتری دستگاه می شود. بهتر است در این گونه موارد مصرف دیتای گوشی را خاموش کنید تا جستجوی شبکه توسط دستگاه به پایان برسد

گام 3

تنظیمات موقعیت یابی را حداقل برای برخی از اپلیکیشن ها خاموش کنید. برای این کار وارد قسمت تنظیمات آی پد خود شوید و سپس به بخش Privacy و Location Services بروید. اکنون در این بخش شما می توانید برنامه هایی که دسترسی به سرویس موقعیت یابی را نیاز دارند، مشاهده کنید و دسترسی آن ها را محدود کنید تا شاهد افزایش طول عمر باتری دستگاه خود باشید.

گام 4

صفحه نمایش اغلب آی پد ها به این گونه تنظیم شده اند که در حین دریافت یک هشدار (نوتیفیکیشن) روشن شوند و هشدار جدید را نمایش دهند که این خود می تواند طول عمر باتری شما را کاهش دهد. شما می توانید از طریق بخش تنظیمات شرایط دلخواه را اعمال نمایید.

گام 5

در زمان شارژ کردن آی پد، آن را در شرایط تنگ و گرم قرار ندهید زیرا باعث افزایش دمای دستگاه می شود و در این صورت نیز تاثیری منفی بر روی باتری دستگاه شما خواهد داشت.

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال