لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز: فقط لحظاتی قبل از آن که مهلت شما تمام شود برنامه به شما اخطار می دهد و شما می توانید تماس خود را ادامه داده و یا آن را قطع کنید. به کمک این نرم افزار کاربردی، می توانید در هزینه تماس های تان صرفه جویی بزرگی انجام دهید. به عنوان مثال، می توانید تنظیمات این نرم افزار را به گونه ای تغییر دهید تا اجازه مکالمه های پنج دقیقه  بیشتر را به شما ندهد و قبل از رسیدن به این زمان، مکالمه را قطع کند.

حالا فرض کنید قرار است با دوستی که بسیار به صحبت کردن علاقه مند است، مکالمه ای داشته باشید. هر قدر شما تلاش می کنید که مکالمه را به پایان برسانید، دوست تان همچنان میل به صحبت دارد و از هر دری صحبت می کند. در این جا است که Call Timer به کمک شما می آید و دغدغه شما را برطرف می کند. هنگامی که مدت زمان مکالمه از حد انتظار شما فراتر می رود، این نرم افزار با هشدار چند ثانیه ای از شما درخواست می کند مکالمه را قطع کنید و اگر شما به هشدارها توجه نکنید، به ناچار خودش مکالمه را به پایان می رساند.

زمان بندی مکالمه با تلفن همراه

با این وضعیت دیگر شما مجبور نخواهید شد به مکالمه ادامه دهید و یا حتی بهتر است بگوییم که به صورت مسالمت آمیز مکالمه توسط این نرم افزار به پایان می رسد. یکی از مواردی که در گوشی تلفن های هوشمند امروزی وجود دارد این است که مثل قبل زمان هر مکالمه به صورت جداگانه ذخیره نمی شود و شما تنها می توانید زمان آخرین مکالمه انجام شده خود را داشته باشید.

در صورتی که دوست دارید به صورت جداگانه زمان مکالمه خود را با هر فرد داشته باشید و بدانید که مدت زمان مکالمه انجام شده توسط شما در کل در بازه های زمانی مختلف به چه صورتی بوده است، می توانید برای مدیریت این بخش هم از این نرم افزار استفاده کنید. کار با محیط کاربری این برنامه بسیار ساده است و برای نصب آن هم به هیچ عنوان دچار دردسر نخواهید شد. برای دانلود رایگان این برنامه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

• تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

زمان بندی مکالمه با تلفن همراه

زمان بندی مکالمه با تلفن همراه

زمان بندی مکالمه با تلفن همراه

زمان بندی مکالمه با تلفن همراه

برای دانلود اینجا کلیک کنید

زمان بندی مکالمه با تلفن همراه

نسخه: 5.0.155

اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر

رمز فایل فشرده: www.yjc.ir

منابع: BYTE

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال