لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز: مروری بر آخرین قیمت‏های سیم کارت گویای آن است که طی یک ماه گذشته قیمت سیم کارت‏های دائمی همراه تا حدی افزایش داشته است.

 در حال حاضر بنابر اعلام فعالان بازار سیم کارت کد یک در بازار با قیمتی حدود دو میلیون تومان خریداری شده و بالای دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‏رسد که البته این رقم بستگی به میزان رند بودن شماره دارد و هرقدر کد رند‏تر باشد قیمت آن بالاتر می‏رود.

در کد‏های دو همراه اول گفته می‏شود قیمت خرید ۹۰۰ هزار تومان و قیمت فروش بالای یک میلیون تومان است، البته اگر خط صفر کد دو پیدا شود قیمت آن بالای یک میلیون و ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود.

مروری بر آخرین قیمت سیم کارت‏ ها در بازار

مروری بر آخرین قیمت سیم کارت‏ ها در بازار

مروری بر آخرین قیمت سیم کارت‏ ها در بازار

گفته می‏شود کد دو صفر بسیار کم است. سیم کارت‏های کد سه هم با قیمت ۸۰۰ تومان خریداری شده و بالای ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‏رسند که در صورت صفر بودن قیمت آنها بسته به رند‏بودن به بیش از یک میلیون تومان هم خواهد رسید.

اما کد‏های چهار و پنج به ترتیب با قیمت ۵۰۰ و ۴۵۰ هزارتومان خریداری شده و هنگام فروش بالغ بر ۶۰۰ و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند. کد ۶همراه اول نیز در بازار حدود ۳۷۰ هزار تومان خریداری شده و بیش از ۴۵۰ هزار تومان به فروش می‏رسد. سیم کارت های کد هفت در صورتی که کارکرده باشند حدود ۳۰۰ هزار تومان خریداری شده و بالای ۳۵۰ هزار تومان به فروش می‏رسند که البته اگر این خط‏ ها صفر باشند مبلغ خرید و فروش آنها به ترتیب به ۴۰۰ و ۵۰۰ هزار تومان می‏رسد.

سیم کارت‏های کد هشت هم در صورتی که صفر باشند ۲۵۰ هزار تومان خریداری شده و با قیمتی بالغ بر ۳۳۰ هزار تومان به فروش می‏رسند. همچنین سیم کارت‏های کد هشت کارکرده با قیمتی حدود ۲۰۰ هزار تومان خریداری شده و حدود ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‏رسند.

کد‏های ۹ که به تازگی وارد بازار شده‏اند هم در صورتی که صفر باشند حدود ۲۰۰ هزار تومان خریداری شده و حدود ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‏رسند که البته با توجه به مدت زمان کوتاهی که از ارائه‏ این سیم کارت در بازار می‏گذرد گفته می‏شود سیم کارت کد ۹ کارکرده در بازار بسیار بسیار کم است.

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال