لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شگفت انگیز: کارت گرافیکی جدید ایسوس از تراشه Radeon™ R9 290X قدرت می گیرد و با ابزار اختصاصی بهینه سازی ایسوس برای افزایش سریع  کارایی با رابط کاربری آسان بهره می برد. در این کارت از چهار گیگابایت حافظه گرافیکی فوق سریع GDDR5 برای اجرای بازی ها با حداکثر جزییات گرافیکی و بیشترین کیفیت تصویر استفاده می کند. دو قابلیت AMD Eyefinity برای نمایش تصویر در چندین مانیتور با قدرت مدیریت پیشرفته آنها و TrueAudio با توان پخش دقیق ترین جزییات صوتی در محیط بازی به این کارت افزوده شده اند.

جدیدترین کارت گرافیکی که بازی های رایانه ای را برای شما لذت بخش تر می کند

کارت گرافیکی ASUS R9 290X مزیت های منحصر به فردی در کنترل پردازنده گرافیکی دارد. ابزار اختصاصی ایسوس به کاربران کمک می کند از حداکثر توان تراشه R9 290X بهره مند شوند. این ابزار در زمینه کنترل دقیق فرکانس و ولتاژ پردازنده و حافظه گرافیکی امکانات قابل توجهی ارایه می دهد و تنظیم فن ها و آستانه مصرف انرژی کارت از طریق آن امکان پذیر است. از این طریق کاربران می توانند به راحتی کارت را اورکلاک کنند و با یک ابزار ساده تنظیمات پیشرفته را با اعتماد به نفس اجرا کنند.

جدیدترین کارت گرافیکی که بازی های رایانه ای را برای شما لذت بخش تر می کند

یکی از ویژگی های این ابزار امکان انتشار تصاویر روی اینترنت حین اجرای تنظیمات است و دیگران نیز می توانند بطور همزمان تصاو.یر مربوط به اورکلاک را مشاهده کنند. در صورت تمایل روی این تصاویر متن بنویسید، عکسی به آن اضافه کنید یا تصویر وب کم خود را در کنار تصاویر قرار دهید.

در کارت گرافیکی ایسوس R9 290X از چهار گیگابایت حافظه فوق سریع گرافیکی استفاده شده است که توانایی بکارگیری بیشترین سطح جزییات گرافیکی در بالاتری کیفیت تصویر را برای کاربران فراهم می کند. فناوری AMD Eyefinity برای نمایش تصویر در چندین مانیتور در کنار یکدیگر است و از این طریق کاربران می توانند بازی را در یک نمایشگر گسترده مشاهده کنند.

جدیدترین کارت گرافیکی که بازی های رایانه ای را برای شما لذت بخش تر می کند

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال