لوله آتشخوار
بخش های سایت
دوستان

شرکت ایسوس با وجود آن که در بازار کارت های گرافیک حرفه ای فعالیت خوبی دارد اما این موضوع هیچگاه باعث نشده است که توجه ایسوس به محصولات رده میانی کم شود و در این رده محصولات خوبی را به بازار ارائه نکند.

به گزارش ایتنا یکی از محصولاتی که ایسوس با هدف توسعه بازار خود به تازگی ارائه کرده است و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است کارت گرافیک GTX ۶۵۰-E است.

این کارت گرافیک در دو نسخه یک و دو گیگابایتی به بازار ارائه می شود و از قابلیت های خوبی در مقایسه با قیمت خود برخوردار است.

اما در این میان یک سؤال به وجود می آید که منظور ایسوس از ارائه این کارت گرافیک با پسوند E چه بوده است؟

در مجموع مهم ترین دلیل ارائه این محصول دقیقاً به همین موضوع برمی گردد.

در مجموع این سری از کارت های گرافیک ایسوس برای فعالیت نیاز به کانکتور برق اضافی برای تأمین توان پردازنده ندارد و توان مورد نیاز دستگاه از طریق خود مادربرد(پورت PCI-E) تأمین می گردد که این موضوع باعث می شود که خریداران در هنگام خرید این محصول نیازی به تغییر منبع تغذیه خود برای تأمین توان بیشتر نداشته باشند.

در مدار تغذیه این کارت گرافیک مانند دیگر محصولات جدید ایسوس از قطعات Super Alloy استفاده شده است که این موضوع باعث افزایش ۱۵ درصدی دفع گرما و همچنین افزایش ۲.۵ برابری عمر قطعات می شود.

علاوه بر این استفاده از فن Dust Proof (ضد گرد و غبار) باعث شده است که عمر مفید این کارت گرافیک تا ۲۵ درصد نسبت به نمونه استاندارد افزایش یابد.

علاوه بر این موارد استفاده از یک یا دو گیگابایت حافظه GDDR۵ به صورت اختصاصی روی برد و همچنین وجود قابلیت GPU Tweak برای اورکلاک و مدیریت آسان کارت گرافیک باعث شده است که این محصول یک گزینه ایده آل برای کاربردهای امروزی تبدیل شود.

 

نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الكترونیك :
متن پیام :
كد امنیتی :
برترین مطالب روز
خريد vpn
برترین مطالب هفته
برترین مطالب ماه
برترین مطالب سال